دوشنبه 29 مهر 1398  08:26 ب.ظ
توسط: حسن زارع

کمپانی هواوی , از آغاز تا کنون
همه چیز در رابطه هواوی
داده ها کمپانی
هواوی شرکتی چندملیتی فعال در مسئله فناوری داده ها و ارتباطات و ساخت و عرضه دستگاه‌های هوشمند از سال 1987 بوسیله رن ژنگفی , مهندس قدیمی ارتش آزادی‌بخش خلق و خوی چین , عمل خویش را آغاز نمود . این موسسه تولید ها خویش متناسب با همه قشرها , منازل و سازمان‌ها و با به کارگیری از تکنولوژی‌های نوین عالم پباده سازی می نماید . مارک هواوی تا کنون 188000 نفر کارمند را با کار در 170 مرز و بوم و حوزه‌ جهانی در اختیار دارااست و به بیشتراز 3 میلیارد نفر در مرحله دنیا خدمت‌رسانی مینماید .

روی نیز رفته , گروه محصول ها هواوی , روش‌ها و سرویس ها آن رقابت طلب و ایمن می‌باشند . این موسسه عملکرد دارااست تا از روش همیاری آزاد با شرکای اکوسیستم خویش برای مشتریانش ارزشی استوار تولید نماید , در جهت توانمندسازی آن ها فعالیت نماید , معاش فردی آنان بی نیاز سازند و اختراع را در سازمان‌های مختلف با اعتنا به مقدار و گونه آنها وارد کند که هر ابتکار این موسسه متعلق به نیاز مشتریان تولید می شود . این نوآوری‌ها از روش تمرکز بر روی تکنولوژی‌های روز عالم و انجام پژوهش ها بدون شوخی و کلیدی به سرنوشت می رسد . شایان ذکر است که هواوی در سمت پیشرفت‌های بسیار خویش در سال 2012 تحت عنوان مطرح ترین ارائه‌دهنده سرویس ها ارتباطی در عالم از کمپانی سونی اریکسون پیشی گرفت .


با همگی این‌ها بیشتراز یک ده سال است که دولت ایالات متحده به کمپانی هواوی بدبین شده و معتقد است که دولت چین از روش دستگاه‌های الکترونیکی هواوی فعالیت‌های جاسوسی دارااست . اگرچه ایالات متحده این عقیده خویش را بارها و بارها ابلاغ داشته است ولی طی دو سال اخیر این تضارب زیاد بیشتر از قبلی شدت گرفته است . در غایت در آذر ماه 97 ایالات متحده صراحتا از متحدان خویش خواست که هواوی را در لیست سیاه بازارهای خویش قرار دهند .

هواوی هیچ یک از اتهاماتی که به وی وارد میشد را نپذیرفته و آنان را قسمتی از تنش‌های تجاری جان دار دربین ایالات متحده و چین میداند . تحریم‌های وارداتی از طرف ایالات متحده , گوگل و مایکروسافت بر هواوی موجب می گردد تا گوشی‌های این مجموعه زین پس حاذق به به کارگیری از سرویس ها گوگل نشوند که‌این این قضیه اکثری از خریداران و درخواست کنندگان هواوی را دلسرد می کند .

در پایانی خبرها بدست آمده از هواوی , در سود جلسه‌ای که به تازگی با حضور دونالد ترامپ و مسئولین وزارت بازرگانی امریکا برگزار شده‌است به زودی جواز همیاری کمپانی هواوی با تنی چند از شرکت‌های امریکایی صادر خواهد شد . اگر‌چه که‌این خبر به صورت انقطاع تایید نشده و جزئیات بیشتری از آن منتشر نشده است , البته می‌توان به ادامه همیاری گوگل و هواوی خوشبین بود .

با وجود این وضعیت هواوی تضمین کرده است که گوشی‌های خویش را با دو مارک هواوی و آنر سوای هیچ‌گونه نقص‌ امنیتی عرضه خواهد کرد . همینطور اعلام داشته است که گوشی‌هایی که قبلا اتفاقات در بازار ارائه شده‌اند هیچ مشکلی در اخذ سرویس ها نخواهند داشت , در رابطه سیستم ادله و حالت تولیدها آتی این موسسه هنوز تصمیم قطعی دریافت نشده است .  • آخرین ویرایش:دوشنبه 29 مهر 1398
نظرات()   
   

فراگیری حذف FRP در گوشی‌های هواوی با به کار گیری از وب سایت IMEI . INFO
آیا برای شما پیش آمده است که در هنگام ورود به اکانت گوگل خویش در گوشی‌های هواوی گذرواژه یا این که نشانی اینترنتی خویش را فراموش کرده باشید؟ برای خودداری یا این که عبور از چنین قوانینی نیاز به یک خط مش راه‌حل دارید تا از روش آن بتوانید تاییدیه اکانت گوگل را در دستگاه‌های هواوی بدور بزنید .

نکته : این روش بوسیله تارنما هواوی کشور‌ایران آزمایش نشده است و تنها ترجمه‌ی یک مقاله انگلیسی است و کلیه جمله‌ها ترجمه انگلیسی به پارسی از وب سایت مرجع است و همگی عواقب به کار گیری از فراگیری بر عهده‌ی استفاده کننده است .

اگر که موبایل هواوی شما اندروید ۸ است , می توانید از یادگرفتن حل اختلال قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری تلفن همراه هواوی اندروید 8 استعمال نمائید .

هشدار!

با حذف اکانت کاربری گوگل از روی گوشی کلیه داده ها شما منزه میشوند . بدین ترتیب تمامی عملیات شرح شده را با تدبیر از این مورد طی فرمایید . در صورت تصمیم به ذخیره داده ها خویش پیش از آغاز یک ورژن حامی از آنها تنظیم فرمائید .

میزان دست کم شارژ باتری پیش از آغاز بایستی 50 % باشد .

به خواسته دستیابی پرسرعت به حذف FRP , کد IMEI ( شناسه فی مابین المللی امکانات تلفن همراه ) خویش را درین نصیب وارد فرمایید :

ایمنی رجوع به پیکربندی سوله یا این که FRP چیست؟

FRP یک روش امنیتی است که به‌این خواسته پباده سازی شده‌است که در هنگامی که شما گوشی تلفن همراهتان را گم کردید و یا این که هنگامی که گوشی شما دزدیده شد , اطمینان داشته باشید که کسی نمی‌تواند یاد آن را تمیز کرده و یا این که به پیکربندی سوله برگرداند .

به همین بهانه در اینجا یک قابلیت و امکان جذاب و اثر گذار به اسم HUAWEI FRP REMOVAL ( حذف FRP در گوشی‌های هواوی ) را به یوزرها هواوی معرفی کنیم .

از این پس شما در به دور زدن تاییدیه حساب گوگل در گوشی‌های هواوی مشکلی نخواهید داشت . بیاموزید که به چه شکل از سایت IMEI . INFO ما برای توصیه و دسترسی به HUAWEI FRP REMOVAL به کار گیری نمائید و با به کار گیری از آن از ابتدا از گوشی‌ خویش به کارگیری فرمائید .

این روش تلاش بالایی داشته و در همه نسخه‌های اندروید و هر گونه تلفن همراه هواوی قابل به کار گیری است .

روش به کار گیری راحت و فارغ از نقص‌ از HUAWEI FRP REMOVAL :


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 28 مهر 1398
نظرات()   
   

انتقاد و بررسی تخصصی تلفن همراه Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )
نقد و بررسی تخصصی موبایل Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )
قبلی از گوشی‌های خصوصی میت 30 و میت 30 پرو , در سال 2018 هواوی با پرده برداری از موبایل P20 Pro ( پی 20 پرو ) تحولی عظیم در صنعت تلفن‌های همراه تولید نمود . بعد از آن از تمام حیث تلفن همراه Mate 20 Pro ( میت 20 پرو ) را بسط اعطا کرد و در غایت موبایل P30 Pro با تکنولوژی مضاعف پیشرفته‌ و غلو باورنکردنی‌ از دیگر گوشی‌ها پیشی گرفت . در غایت این مارک تلاش داشت تا در پرچمدار تازه خویش یعنی هواوی در میت 30 پرو بر روی دوربین خویش متمرکز شده و به‌دنبال تجهیز آن , یک تلفن همراه با دوربینی فوق حرفه‌ای را ارائه دهد .

ما هم همانند دیگرافراد به خطا , تصور می‌کردیم که هواوی پیشرفت‌های محدودی خواهد داشت ; به دلیل آنکه هواوی از سمت گوگل تحریم شده و موبایل هواوی میت 30 پرو قابلیت و امکان دسترسی به گوگل پلی استور را ندارد , ولی اکنون یک راه‌کار غیررسمی برای نصب گوگل پلی روی هواوی میت 30 پرو موجود هست که پیشتر آن را در هواوی کشور‌ایران فراگیری داده‌ایم . البته فقط کافیست که خصوصیات موبایل را بررسی کنیم تا بفهمیم که با یک گوشی فوق هوشمند روبرو هستیم . شایان ذکر است که هواوی با کنار گذاری Google Play Store و بقیه سرویس‌های گوگل برنامه‌های جدیدی به نام‌های AppGallery و Huawei Mobile Services را تحت عنوان چاره معرفی کرده است .

هواوی میت 30 پرو دارنده یک باتری توانمند ( 4500 میلی آمپر ساعت ) , 8 گیگابایت یاد رم , 256 گیگابایت خاطر داخلی , تراشه نوین Kirin 990 و مانیتور 6 . 53 اینچی OLED فوق العاده است که همگی در یک کادر فلزی – شیشه‌ای گردآوری شده‌اند ( پشت و جلو از فرآورده شیشه ( گوریلا گلس 6 ) , قاب آلومینیومی ) .

در‌این گوشی کلید در اختیار گرفتن صدا نیست و تهیه و تنظیم صدا به وسیله سنسورهای توسعه یافته درنظرگرفته شده در ناچ انجام میشود .

به طور کلی و مبتنی بر تجربه یک هفته‌ای ما در استعمال از گوگل پلی استور در هواوی میت 30 پرو , پیشبینی میگردد در صورت همیاری مجدد گوگل و هواوی و دسترسی رسمی میت 30 پرو به گوگل پلی استور , این گوشی تیتر یکی برگزیدگان گوشی‌های هوشمند شناخته شود .

راجع به بها هواوی میت 30 پرو و نشر آن بایستی ذکر کرد که‌این گوشی در اکثر اوقات بخشها بیرون از چین دردست نبوده و مورخ دسترسی به آن هنوز نامشخص است . ارزش این موبایل حدود 1099 یورو ( 1200 دلار , 970 پوند ) است .

پباده سازی و مانیتور
مانیتور OLED , 6 . 53 اینچی , 2400*1176
مانیتور دارنده شیب‌های خمیده و ظاهری فوق العاده
دارنده مدرک IP68 و مقاوم در قبال آب و گرد و غبار
هواوی میت 30 پرو یک تلفن همراه فوق العاده است که به همراه یک مانیتور خوب و بزرگ عرضه می‌گردد , اگر چه میزان کاغذ آن در مقایسه با Galaxy Note 10 Plus ( گلکسی نوت 10 پلاس ) کوچک‌تر است . با این‌حال پباده سازی آن پر رنگ و مختص است , یک مانیتور که از


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 28 مهر 1398
نظرات()   
   


آموزش بکاپ گرفتن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite
عوارض زیادی برای تصاحب کردن بکاپ از تلفن همراه موجود است , از بخش اعظم دلایلی که یوزرها می خواهند از داده ها موبایل خویش پوشه پشتوانه داشته باشند , هراس از سرقت تلفن همراه یا این که منزه شدن فایل‌ها است . ولی علاوه بر این عوارض , گهگاه پیش میاید که موبایل شما بر اثر فکتوری ریست قفل میشود و بدون چاره به شکستن قفل امنیتی گوگل یا این که به عبارتی FRP میشوید که بعداز انجام این کار , همگی داده ها شما تمیز خواهد شد . در پی با هواوی جمهوری اسلامی ایران همراه باشید تا طرز بکاپ دریافت کردن از گوشی‌های هواوی را برای‌تان شرح دهیم .به چه شکل می‌توان در گوشی‌های هواوی از روش اپلیکیشن HiSuite از داده‌های خویش ورژن حامی تنظیم کرد؟

ابزار و درایورهای ( راه‌اندازهای ) اضطراری :

Huawei HiSuite
Huawei Drivers
شیوه دستیابی به ورژن حمایت کننده اطلاعات دردسترس در گوشی هواوی از روش کابل USB

درایورهای ضروری برای تلفن همراه هواوی خویش را نصب فرمایید .
Huawei HiSuite را نصب نمایید .
موبایل خویش را از روش کابل USB به رایانه همراه متصل فرمائید .
برنامه Huawei HiSuite را اجرا فرمائید .


گوشی می بایست بعد از اتصال به رایانه همراه به وسیله برنامه Huawei HiSuite تشخیص داده شود . در غیر این صورت از دفترچه راهنمای اتصال مو جود در اپلیکیشن امداد بگیرید .
بر روی سوییچ ” Back Up ” کلیک فرمائید . طاقت نمائید تمامی اطلاعات دردسترس از روی گوشی تلفن همراهتان خوانده شود .


در اینجا , میتوانید مسیر قرارگیری ورژن پشتوانه خویش را تعیین نمائید , در صورت رغبت میتوانید یا این که آن را به صورت پیشفرض در مسیر بی واسطه HiSuite قرار دهید .


در تراز آنگاه , تمامی اطلاعات دردسترس را گزینش فرمایید ( جهت تهیه و تنظیم ورژن حامی تمام فایل‌ها و برنامه‌هایی که اپلیکیشن قادر است از موبایل شما تشخیص دهد گزینش فرمایید ) , به جای تعیین کلیه فایل‌ها , میتوانید هر یک از آنها را که میخواهید از آن ورژن پشتوانه تنظیم فرمائید از گوشی خویش تعیین نمایید .


در شرایطی که که در‌این سطح گزینه‌ی Encrypt with password را فعال نمائید , فایل‌های شما با یک پسوردی که معلوم خواهید کرد , حفظ خواهند شد . ( لطفا دقت داشته باشید , چنانچه که پسورد را فراموش نمایید , دیگر توانا به به کارگیری از فایل‌ها نخواهید بود ) .


دکمه Back Up را برای آغاز روند فشار دهید .


تا‌هنگامیکه پیغام “ کامل شدن شد ” ( Complete ) را ملاحظه کنید حوصله فرمائید و بعد از آن بر روی سوییچ Done کلیک فرمایید .


آرشیو داده ها شما انجام شد .


درین مقاله به یادگرفتن تصاحب کردن فولدر حامی از گوشی‌های هواوی پرداختیم , در صورتیکه که در هر مورد از بخش‌ها سؤالی دارید میتوانید در نصیب ایده ها همین مقاله با ما دربین بگذارید .


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 25 مهر 1398
نظرات()   
   

یادگرفتن حل ایراد قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری تلفن همراه هواوی اندروید 8 [بروز شده]
آموزش حل ایراد قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری تلفن همراه هواوی اندروید 8 [بروز شده]
ممکن است برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که بعداز Reset Factory کردن موبایل خویش , دیگر نتوانید وارد آن شوید! در واقع قفل FRP که ضمانت کننده امنیت موبایل شما است این نقص‌ را بوجود میاورد و نوعی قفل امنیتی گوگل است . درین فراگیری می خواهیم شیوه بدور زدن قفل جیمیل موبایل بعداز فکتوری ریست در گوشی‌های هواوی عرضه شده با اندروید 8 .

موقعیت واجب برای حذف حساب گوگل بعد از ریست فکتوری :

اتصال به وب
تلفن همراه دارنده اسلات microSD
کارت microSD
برنامه 4 _ Hardreset . info . apk
دانلود برنامه HardReset . info : Shortcut Maker ver . 2 . 4


فروشگاه هواوی
با دقت بدین این‌که با به کارگیری از این یادگرفتن , تغییرات نرم‌افزاری را در موبایل اعمال خواهید کرد , هرگونه عواقب این کار به عهده‌ی خویش استفاده کننده خواهد بود و «هواوی ایران» هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد عهده دار شد .نکته قابل توجه

با حذف اکانت کاربری گوگل از روی موبایل , همه داده ها شما حذف خواهد شد . براین اساس برای ذخیره داده‌های خویش , پیش از استارت یک ورژن حامی تنظیم نمایید . دست کم شارژ باتری شما پیش از استارت می بایست 50 % باشد .طریق بدور زدن تایید اعتبار اکانت کاربری گوگل
برنامه 4 _ Hardreset . info . apk را در کارت microSD اسکن نمائید .
موبایل خویش را به وب متصل نمائید .


از روش دکمه Power و مورد راه اندازی دوباره مو جود در مانیتور , گوشی را مجدداً فعال سازی فرمائید , براین اساس به ورقه اولیه بازمی‌گردید .
در تراز آن گاه , بعداز روشن نمودن دوباره گوشی , 2 انگشت خویش را تا وقتیکه از فعال شدن TalkBack مطمئن گردید , بر روی برگه نگه دارید .


برای فعال کردن فهرست راهنما , بر روی کاغذ صحبت L را بنویسید .


“ پیکربندی مکالمه ” ( ( TalkBack Settings را گزینش نمائید .
دکمه کم کردن و زیادکردن صدا را همزمان فشار دهید تازمانیکه داده ها مرتبط با میانبر را بر روی برگه ببینید .


بر روی “ OK ” ضربه بزنید , بعد مجدداً سوییچ کم کردن صدا و افزایش دادن صدا را همزمان فشار دهید تا‌هنگامیکه داده ها مرتبط با “ غیرفعال کردن مکالمه ” ( talkback disable ) در کاغذ بازدید شود .


در تراز آن گاه , آیتم Help & feedback را گزینش نمایید .


بر روی سوییچ “ کاوش ” ( Search ) را ضربه بزنید , واژه و کلمه “ صدا ” ( Voice ) را تایپ فرمائید و آنگاه بر روی “ Entre ” کلیک فرمایید .


لینک و پیوند “ آغاز از روش دسترسی صوتی ” ( Get started with Voice Access ) را گزینش نمایید .


سوییچ “ اجرا ” ( Play ) جانور بر روی فیلم تعیین کرده , بعد بر روی “ اشاره گر ” ( arrow ) معین شده در تصویر کلیک فرمایید , در غایت آیتم “ منوی بیشتر ” ( more menu ) را تعیین فرمایید .


بعد از گشوده شدن فیلم در یوتیوب , آن را متوقف فرمایید و بر مورد “ اشتراک گذاری ” ( share ) کلیک فرمائید .


آیتم اشتراک‌گذاری از روش E - mail را گزینش نمایید و آنگاه پست الکرونیکی Hotmail ( com ) خویش را به برنامه بیشتر فرمائید . ( در‌حالتی که برای به کار گیری از Hotmeil اختلال دارید می توانید از اکانت Yahoo استفاد نمایید , پیش از به کار گیری از آن به
بازسازی مجدد کپی


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 24 مهر 1398
نظرات()   
   

ویژگی ها فنی هواوی آنر V30 و V30 PRO پیش از عرضه قانونی لو رفت
ویژگی پرچمداران آتی هواوی چه خواهد بود؟
غول فناوری چینی , هواوی در عملکرد است تا پرچمداران محرمانه Honor ( آنر ) یعنی گوشی‌های Honor V30 ( آنر او 30 ) و Honor V30 Pro ( آنر او 30 پرو ) را هر چه سریعتر به بازار جهانی عرضه نماید . از آنجایی که مدت‌هاست بازار ایالات متحده هواوی را از لیست خویش بیرون نموده و ورود این تلفن همراه به بازارهای ایالات متحده و اروپا فراوان آویزان است هواوی تمام کارایی خویش را مینماید تا گوشی‌های نو خویش را با شایسته ترین کیفیت و مطابق با فناوری‌های روز جهان ساخت کرده و وارد بازار جهانی نماید تا رده خویش را از دست ندهد . اما اکنون طرق غیر قانونی برای نصب برنامه‌های گوگل روی گوشی‌های هواوی موجود هست , مثلا یک یادگرفتن نصب برنامه‌های گوگل روی موبایل هواوی میت 30 پرو را در هواوی جمهوری اسلامی ایران مهیا کرده‌ایم .

بر این اصل به گزارش منابع گوشی‌های محرمانه او در دو جور اساس و پرو در آینده‌ای خیر چندان به دور فناوری‌های نو هواوی را منتشر خواهد کرد . اگرچه مورخ پرده برداری از این دو تلفن همراه هنوز معین نشده است البته بعضی ویژگی ها جزئی و چند تصاویر از آنها به خارج درز نموده است .

برجسته‌ترین مشخصه این دو تلفن همراه به کار گیری از سنسورهای 60 مگاپیکسلی تحت عنوان لنز حیاتی در ماژول دوربین عقب است .

بر پایه ی خصوصیات پخش شده بوسیله یک اکانت کاربری چینی در توییتر پردازنده این خصوصی موبایل از چیپست kirin 90 با به کارگیری از تکنولوژی 7 نانومتری و از سرعت 5G فایده می برد که موجب شده‌است همت موبایل دوچندان راحت و سوای کوچکتریننقص و مشکلی باشد . تکنولوژی‌های ذکر شده , قبلا در گوشی‌های Mate 30 ( میت 30 ) و Mate 30 Pro ( میت 30 پرو ) مصرف شده شده‌است .

ویژگی ها پخش شده در‌این اکانت کاربری :
موبایل او 30 , با یک دوربین و تکنولوژی Lcd هول – پانچ
گنجایش باتری 4000 میلی آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژر SuperCharge با توان 5 وات
دوربین سه گانه 60 مگاپیکسلی
Kirin 990
موبایل او 30 پرو , با دوربین دوگانه و تکنولوژی Oled هول – پانچ
گنجایش باری 4200 میلی آمپر ساعت و پشتیبانی از شارژر SuperCharge با توان 40 وات
دوربین چهارگانه 60 مگاپیکسل
پشتیبانی از شارژر بیسیم 15 واتی
Kirin 990 و 5G
براین اساس داده ها , پیش‌بینی شده‌است که در مانیتور آن دو تفاوت‌هایی وجود داشته باشد . در حالی که آنر او 30 با مانیتور LCD همراه شده‌است , آنر او 30 پرو مانیتور OLED را عرضه می کند . با در دست داشتن این داده ها جزئی بدست آمده از این توییت می‌توان اخذ که آنر او 30 از یک دوربین سه گانه و آنر او 30 پرو یک دوربین چهارگانه در عقب برخوردار می‌باشند و سنسور اساسی هر دو نوع 60 مگاپیکسلی است . جزئیات بقیه سنسورها در دست نیست .


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 22 مهر 1398
نظرات()   
   
شنبه 20 مهر 1398  09:39 ب.ظ
توسط: حسن زارع

 هواوی پی 40
جدیدترین داده ها از بها , خصوصیات فنی و مورخ نشر موبایل هواوی P40
با آغاز ممنوعیت ورود هواوی به بازار امریکا با اتهام انتقال داده ها یوزرها به دولت چین به وسیله هواوی , کارشناسان این مارک تصمیم گرفته‌اند تا با ترقی خویش گشوده نیز در بازار جهانی مطرح شوند و خویش را گوگل و کوالکام غنی سازند . ممنوعیت اجرایی به وسیله گوگل و کوالکام بدین معناست که هواوی دیگر قدرتمند به به کارگیری از سیستم ادله اندروید , فیسبوک و سرویس ها گوگل نظیرMaps و PlayStore نیست . اگر چه , با دقت به مذاکراتی که هنوز به فیض پایانی نرسیده است , هواوی هنوز نیز جواز استعمال از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای آمریکایی را دارااست .

آیا هواوی گوشی‌های محرمانه P40 را با سیستم دلیل نو خویش منتشر می‌کند؟
اما , این مجموعه خویش را برای بدترین قوانینی که ممکن است به‌وجود بیاید فراهم نموده است . این مارک اعلام داشته است که در آتی با به کار گیری از سیستم استدلال تازه هواوی تحت عنوان حریف سیستم ادله اندرویدِ گوگل تولید ها خویش را به بازار عرضه می نماید .

خبر ها حاکی از آن است که جدیدترین جنس هواوی P40 ( پی 40 ) تحت عنوان پایانی موبایل از محرمانه P خواهد بود . در زمینه‌ی ویژگی ها این تلفن همراه خبرهایی پخش شده شده‌است که ولی هیچ‌کدام هنوز تایید نشده‌اند . در‌این پست تمام شنیده‌های خویش در رابطه تلفن همراه پی 40 ذکر شده‌اند .

خصوصیات موبایل Huawei P40 ( هواوی پی 40 )
پباده سازی
به لحاظ می رسد که هیچ تغییر و تحول بزرگی قرار نیست در طراحی‌های گذشته هواوی بوجود بیاید . جدای از یک سری تغییر‌و تحول کوچک , ارتقا دوربین پی 40 پیشبینی شده‌است . اما با دقت به پباده سازی تلفن همراه P30 ( پی 30 ) تحت عنوان یک کدام از گوشی‌های برتر 2019 که با طرح پر اسم و رسم “ ساندویچی ” عرضه شد , توقع می­رود که پباده سازی تلفن همراه پی 40 هم دقیق و جالب باشد . در پباده سازی ساندویچی بدور تا به دور بدنه با یک کادر آلومینیومی تشکیل شده و دو طرف آن از تراز شیشه‌ای با کالا شیشه گوریلا پوشیده شده‌است . با این‌ حالا , هیچ منبعی پباده سازی ساندویچی موبایل پی 40 را تایید نکرده و بعضی مدعا میباشند که هواوی تغییراتی دارای اهمیت را در پباده سازی پی 40 ساخت خواهد کرد . مبتنی بر این داعیه گوشه‌های پی 40 شبیه با نهایی نوع محرمانه Samsung Galaxy Note به صورت مربع و به صورت دقیق پباده سازی خواهند شد . از طرفی , هواوی ممکن است با عرضه پباده سازی نو این موبایل با مانیتور ناچ خداحافظی نماید . در‌این حالت هنوز بر این مورد که دوربین آن پاپ – آپ خواهد بود یا این که ذیل نمایشگر , ابهاماتی موجود است .

ولی چه بسا در‌حالتی که پباده سازی پی 40 بنابراین ارتقا یافته باشد , گشوده نیز ممکن است پباده سازی دقیق و خوش دست پی 30 موجب می شود که‌این تغییرات به دیده نیاید .


  • آخرین ویرایش:شنبه 20 مهر 1398
نظرات()   
   
آخرین پست ها

چند روش کاربردی برای افزایش ممبر تلگرام..........جمعه 18 بهمن 1398

خرید عمده انواع باتری گوشی های موبایل..........چهارشنبه 20 آذر 1398

هر آنچه که نیاز است در مورد سیستم عامل هارمونی هواوی بدانید..........پنجشنبه 16 آبان 1398

نصب برنامه‌های گوگل روی گوشی هواوی میت 30 پرو با HiSuite – [تست شده]..........شنبه 11 آبان 1398

جدیدترین آموزش آنلاک کردن بوت لودر گوشی‌های هواوی و آنر..........چهارشنبه 8 آبان 1398

یادگرفتن دانلود و نصب آپ دیت تازه بتا EMUI 10 روی گوشی‌های هواوی و آنر..........سه شنبه 7 آبان 1398

لیست گوشی‌هایی که EMUI 10.0/Magic UI 3.0/Android 10 را دریافت می‌کنند..........یکشنبه 5 آبان 1398

برنامه Phone clone؛ جا به جایی فایل‌ها با سرعت بالا به گوشی‌های هواوی..........شنبه 4 آبان 1398

یادگرفتن ویروس کشی ( نسخه برداری ) در گوشی‌های هواوی..........چهارشنبه 1 آبان 1398

کمپانی هواوی , از آغاز تا کنون..........دوشنبه 29 مهر 1398

فراگیری حذف FRP در گوشی‌های هواوی با به کار گیری از وب سایت IMEI . INFO..........یکشنبه 28 مهر 1398

انتقاد و بررسی تخصصی تلفن همراه Huawei Mate 30 Pro ( هواوی میت 30 پرو )..........یکشنبه 28 مهر 1398

یادگرفتن بکاپ به چنگ آوردن از گوشی‌های هواوی با برنامه HiSuite..........پنجشنبه 25 مهر 1398

یادگرفتن حل ایراد قفل حساب گوگل پس از ریست فکتوری تلفن همراه هواوی اندروید 8 [بروز شده]..........چهارشنبه 24 مهر 1398

ویژگی ها فنی هواوی آنر V30 و V30 PRO پیش از عرضه قانونی لو رفت..........دوشنبه 22 مهر 1398

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic